Satso’dan Emniyet Müdürü Kaya’ya Ziyaret

0
3
Satso’dan Emniyet Müdürü Kaya’ya Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı  Mahmut Kösemusul, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İl  Emniyet Müdürlüğü’ne atanan  Fatih Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini iletti.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mahmut Kösemusul, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Emniyet Teşkilatında gerçekleşen atama ile  Bitlis  Emniyet Müdürlüğü’nden  Sakarya  Emniyet Müdürlüğü’ne atanan  Fatih Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Kösemusul, kardeşlik coğrafyası olarak nitelendirilen  Sakarya’da görev alan herkesin görevi sonrasında da mutlaka  Sakarya ile bağlantısını sürdürdüğünü belirterek, “Sakarya’mızın suyunu içen şehrimizden ayrılmaz deriz. Sn. Müdürümüze hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyoruz. SATSO olarak her zaman Emniyet Teşkilatımızla birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren  Sakarya İl Emniyet Müdürü  Fatih Kaya, yakın ilgileri için Başkan Kösemusul ve Yönetimine teşekkür etti.  Sakarya’nın tüm ilçeleri ile turizme yatkın bir şehir olduğunu aktaran Kaya, “Sakarya’yı açıkçası beklediğimden çok daha güzel buldum. Sizlerle birlikte güzel şehrimize hizmet ediyoruz. Vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. – SAKARYA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here