Fındık Getirene Bilet Bedava!

0
14
findik-getirene-bilet-bedava

Bir zamanlar Süper Ligde fırtına gibi esen Orduspor, klübe ekonomik ilginç bir gelir kaynağı oluşturmak üzere. 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Süper Lig’de, 2013-2014 ile 2014-2015’te 1. Lig’de, 2015-2016’da ise yer aldığı 2. Lig’den küme düşerek 3. Lig’de kendine yer bulan Orduspor’da ekonomik yönden zor günler yaşıyor. Bu durumdan bir an önce kurtulmak isteyen Orduspor Başkanı Yaşar Pamuk, taraftarlara bir çağrıda bulundu:

Mor-beyazlı ekip maddi yönden krizden çıkmaya çalışırken, kulübün başkanı Yaşar Pamuk,  yaptığı değerlendirmede, sahalarında oynadıkları maçlarda bilet almak isteyen taraftarların nakit para dışında fındık da getirebileceklerini söyledi.

Yaşar Pamuk yaptığı açıklamada:  Orduspor’un Ordu’yu temsil eden sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, bu yıl 50. yıl politikasıyla yollarına devam ettiklerini ve “Orduspor’u yeniden ayağa kaldırmak ve üst liglere yeniden çıkması için elimizden geleni yapıklarını beyan etti.

Başkan Pamuk, eksi 9 puan cezasına rağmen sezona iyi başlangıç yaptıklarını ifade ederek, “Taraftarlarımız takımlara destek olmaya çalışıyor ancak biz daha fazla taraftarı tribüne çekmenin planlarını yapıyoruz. Bunun için de fındık kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Sezon sonuna kadar taraftarlarımız nakit paranın yanı sıra fındık getirmeleri durumunda da bilet satın alabilecekler.” diye konuştu.

findik-getirene-bilet-bedava

Hem fındığa hem Orduspor’a dikkat çekecekler

“Yeşil altın” olarak bilinen fındığın Orduluların en önemli geçim kaynağı olduğunu vurgulayan Yaşar Pamuk, şunları kaydetti:

“Bu anlamda hem fındığa hem de Orduspor’a dikkati çekmek için böyle bir kampanya başlatmış bulunuyoruz. Şu anda serbest piyasada satışa sunulan kabuklu fındığın kilogramı 10 lira seviyelerinden alıcı buluyor. Orduspor’un iç saha maç biletleri de 10 liradan satılıyor. Dolayısıyla paranın yanı sıra 1 kilogram fındık getiren taraftarlarımız da maç bileti alarak takımlarını izleyebilecek. Bu uygulamamızı yarın sahamızda oynayacağımız Sultanbeyli Belediyespor maçında başlatıyoruz. Şu anda bazı taraftarlarımız fındık getirip biletini almaya başladı.”

5 kilogram fındığa kombine bilet

Pamuk, uygulamanın sezon sonuna kadar süreceğini, ayrıca benzer uygulamanın kombine bilette de geçerli olacağını belirterek, “Bunun için de 5 kilogram fındık getiren taraftarlarımız 50 liralık kombine bilet sahibi olabilecek.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here