Başkan Toçoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Buluştu

0
314
Başkan Toçoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yeni yönetimi ile bir araya geldi.

Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından yeniden ilçe başkanı seçilen Ali Kemal Sofu ve yönetimine başarılar dileyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek’in seçim sürecinden başarıyla ayrılacağını inandıklarını söyledi. AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçemizde gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Kongremize katılım sağladığı için teşekkür ediyoruz. Teşkilatımızı, kadın ve gençlik kollarımızı büyük ölçüde yeniledik. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi, güçlü ve büyük Türkiye için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Toçoğlu, “Hendek 6. Olağan Kongresi’nin ardından seçilen bu yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. 2019 seçimleri ülkemizin istikrarı için çok önemli. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm teşkilatlarımıza katkı sunmaya hazırız. Belediyelerin il ve ilçe teşkilatlarına seçim süresince büyük destekleri oluyor. İlçe teşkilatlarının ve belediyelerin uyum içerisinde çalışmaları çok büyük önem arz ediyor. İnşallah Hendek, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu seçim sürecini başarıyla atlatacaktır” diye konuştu.

Hendek’te Büyükşehir yatırımlarının devam ettiğini aktaran Toçoğlu, “Hendek’te 11 milyonluk asfalt yatırımı gerçekleştirdik. Altyapı yatırımlarının toplam maliyeti ise 32 milyon. Hendek’e yeni bir soluk getirecek Yeni Yaşam Merkezimizi ise hızla tamamlıyoruz. Hendek Belediyemiz ve üniversitemiz ile temas halindeyiz. İnşallah Hendek’e önümüzdeki süreçte de yatımlarımız devam edecek” şeklinde konuştu. – SAKARYA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here